Grab and Go
Challah Buns made by Ely's Fine Foods

Individual Challah Bun

Regular price
$1.50
Sale price
$1.50
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Shipping calculated at checkout.

Pickup & Delivery Options Available At Checkout.

  • COR Certified Kosher
  • Made Fresh Daily
  • Family Owned Since 1993

YOU MAY ALSO LIKE

Complete Your Order